logo  
   

 


 

 

 

 

Sejas ādas kopšana


 

 

ada1Attīrošais sejas krēms
THV 020 150 ml


Attīrošs sejas krēms normālai un sausai sejas ādai, brūnaļģu ekstrakts mitrina un aizsargā ādas dabīgo mitruma līmeni, sarkanās aļģes mineralizē un reģenerē sejas ādas virsējo slāni. Lieliski piemērots dekoratīvās kosmētikas noņemšanai. 

 


 

ada2Attīrošā želeja
THV 021 150 ml


Attīrošā želeja taukainai un normālai sejas ādai. Lazdas ekstrakts iedarbojas antiseptiski uz kairinātu un problemātisku ādu, aļģes regulē sebuma darbību. Lieto dekoratīvās kosmētikas noņemšanai.

 


 

ada3Velvet attīrošais pieniņš
THV 022 200 ml


Attīrošs sejas ādas pieniņš visiem ādas tipiem. Sarkanās aļģes ekstrakts mineralizē un reģenerē ādas virsējo slāni. Alantoīns mitrina un dziedē padarot ādu maigu un svaigu. Lieto dekoratīvās kosmētikas attīrīšanai.

 


 

adaŪdens sejas ādas attīrīšanai
THV 023 200 ml


Ūdens sejas ādas attīrīšani piemērots visiem ādas tipiem. Toniks, attīrītājs divi – vienā, attīra un tonizē sejas ādu vienlaicīgi. Sarkanās aļģes ekstrakts mineralizē un reģenerē ādas virsējo slāni. Lieliski piemērots dekoratīvās kosmētikas noņemšanai.

 


 

ada4
Pieniņš acu kosmētikas noņemšanai
THV 024 70 ml


Pieniņš acu kosmētikas, ūdens noturīgu tušu un lūpu krāsas attīrīšanai. Aļģu ekstrakts maigi attīra saudzīgo ādu ap acīm vienlaicīgi mineralizējot un reģenerējot.

 


 

 

ada5Gentle sejas ādas toniks
THV 026 200 ml


Alkoholu nesaturošs toniks visiem ādas tipiem, īpaši piemērots sausai, normālai un ādai ar krunciņām, lietot pēc saskares ar ūdeni. Sastāvā esošās sarkanās aļģes un aminoskābes atjauno un mitrina sejas ādu.

 


 

 

ada11Balansējošs sejas ādas toniks
THV 027 200 ml


Toniks kombinētai un taukainai sejas ādai, lietot pēc saskares ar ūdeni. Toniks regulē sebuma līmeni ādā novērš komedonu veidošanos, alantoīns mīkstina un dziedē iekaisušu ādu.

 


 

ada13Mitrinošs Jūras ūdens sprejs
THV 029 150 ml


Mitrinošs sprejs ar atsāļotu jūras ūdeni. Sastāvā esošie jūras augu (sarkanās aļģes, laminaria aļģes, Thalasso-ogoigo – jūras mikroelementi) ekstrakti bagāti ar antioksidantu īpašībām aizsargā ādu no klimata ietekmes un pirmslaicīgas novecošanas.

 


 

ada14Sejas skurbis
THV 030 50 ml


Sejas skurbis, piemērots visiem ādas tipiem. Maigi attīra ādas virsējo slāni veidošanos, atjaunojot ādas elastību. Sastāvā esošās aļģes mitrina un baro ādu, veicinot mikrocirkulāciju šūnās. Lietot 1 – 2 reizes nedēļā.

 


 

ada12Pīlings jūtīgai sejas ādai
THV 031 50 ml


Sejas pīlings, īpaši piemērots jūtīgai sejas ādai. Žejejveida pīlings ar jojobas pērlītēm kas izkūstot uz ādas maigi attīra pat viss jūtīgāko ādu. Sarkano aļģu koncentrāts nomierina un mitrina ādu. Lietot 1 – 2 reizes nedēļā.

  

 

   
 

 

     
 

 

     


Designed by foot Created byfobx fobx.lv faceboottweet