logo  
   

 


 

 

 

 

Ķermeņa kopšana


 

veltKontūru veidojoša želeja
THV 360  150ml


Želeja apjoma mazināšanai ar brūnaļģu un kofeīna ekstraktiem. Želeja uzlabo mikrocirkulāciju šūnās lai izvadītu uzkrājušos toksīnus un mazinātu apelsīna miziņas efektu. Ar trīskāršu iedarbību – tauku šķelšanu, tūskas mazināšanu un elastīna atjaunošanu. Lieto no rītiem un vakaros uz attīrītas ķermeņa ādas, ar masāžas kustībām iemasēt gurnos, augšstilbos un vēdera ādā.velt1Ķermeņa krēms notievēšanai
THV 361  200ml


Ķermeņa krēms apjoma mazināšanai un figūras veidošanai. Sastāvs bagātināts ar aļģu ekstraktu, kas nodrošina tauku dedzināšanu un izvadi no organisma, kofeīnu kas veicina mikrocirkulāciju šūnās un palīdz izvadīt toksīnus. Lieto visai ķermeņa ādai vai konkrētām problēmzonām.


 

velt2Koncentrāts celulīta mazināšanai
THV 362  150ml


Koncentrāts apjoma mazināšanai un figūras veidošanai ar 24h iedarbību. Sastāvs bagātināts ar aļģu ekstraktu, kas nodrošina tauku dedzināšanu un izvadi no organisma, kofeīnu kas veicina mikrocirkulāciju šūnās un palīdz izvadīt toksīnus. Lieto no rītiem un vakaros uz attīrītas ķermeņa ādas.

 


 


http://www.thalion.lt/files/product/image/45/THV%20363.pngJAUNUMS!!!   Skulpturējošais gēls              
THV 363  150ml


Jaunais skūlpturējošais krēmveida gēls ideālām ķermeņa kontūrām. Jaunas konsistences produkts ar izteikti augstu Laminaria aļģu ekstraktu nodrošina ķermeņa ietīšanās efektu mājas apstākļos. Krēmveida gēls mazina celulītu un padara ādu tvirtāku. Lieto no rītiem un vakaros (īpaši vakaros) uz attīrītas ķermeņa ādas, nelielu produkta daudzumu iemasējot problēmzonās, līdz produkts pilnībā uzsūcas. Nelietot krūtīm! 

   
         
         

 


Designed by foot Created byfobx fobx.lv faceboottweet