logo  
   

 


 

 

 

 

Ķermeņa kopšana


 

laso2Thalasso Oligo jūras mikroelementi
THV 470  5 pak.


Mikroelementi vannai, kas sastāv no attīrīta un atsāļota jūras ūdens. Pievienojot pulveri vannas ūdenim tas tiek bagātināts ar mikroelementiem, kas atjauno organismu un paaugstina imunitāti. 100 % dabīgs produkts. Piemērots arī bērniem (lieto ¼ paciņas) un iekšķīgai lietošanai – ūdens glāzei pievieno 1 tējkaroti pulvera. Vannā ar siltu ūdeni pievieno vienu paciņu un uzturas 15 – 20 min.

 laso3Thalasso vannas esence
THV 471  400ml


Esence vannām ar aļģu ekstraktu un Thalaso – oligo mikroelementiem organisma atjaunošanai un relaksācijai. Pievienojot vannai pus vāciņu (60 ml) un uzturas 15 – 20 min. Procedūra ļaus organismam atjaunoties un izvadīt no organisma toksīnus veicinot tauku šķelšanu.

 laso1Vannas salis
THV 472  600g 


Vannas salis ar augstu aļģu koncentrāciju un jūras sāls kristāliem organisma relaksācijai. Vannas terapija atjauno un nomierina nogurušu organismu, atjaunojot spēkus. Siltai vannai pievieno 3 korķīšus un uzturas 15 – 20 min.

 lasoVannas tabletes
THV 473  6 tab.

Vannas tabletes organisma atjaunošanai un stresa mazināšanai. Sastāvs bagātināts ar brūnaļģu ekstraktu un Thalasso – oligo mikroelementiem, mineralizē un atjauno ādu, nomierinot un relaksējot prātu. Siltai vannai pievieno 1 tableti un uzturēties vannā 15 – 20 min.

 

 

   
 

 

     
 

 

     

 


Designed by foot Created byfobx fobx.lv faceboottweet