logo  
   

 


 

 

 

 

Uztura bagātinātāji


bagat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

uzturaVielmaiņas uzlabošanai 1.2.3.
THV 620  60 kapsulas


Uztura bagātinātājs ķermeņa svara kontrolei, lai nodrošinātu lieko tauku izvadi no organisma, nodrošinot sāta sajūtu. Palīdz pārvērst uzņemtos ogļhidrātus enerģijā. 100% dabīgs produkts. Lieto – 2 kap. dienā, 1 kap. 30 min. pirms brokastīm uzdzerot pilnu glāzi ūdens, 2 kap. 30 min. pirms pusdienām uzdzerot pilnu glāzi ūdens. Labākam rezultātam ieteicams dienā izdzert 1,5 L ūdens.uztura1Enerģijas lādiņš
THV 621  60 kapsulas


Uztura bagātinātājs enerģijas atjaunošanai, darba spēju palielināšanai, sniedzot organismam enerģiju un bagātina uzņemto uzturu ar minerālvielām un mikroelementiem,  vienlaicīgi paaugstinot organisma imunitāti. 100% dabīgs produkts. Lieto - maksimums 4 kap. dienā, ieteicamā deva ir 2 – 1 kap. brokastu laikā, otru pusdienās uzdzerot glāzi ūdens. Kapsulas nav ieteicams lietot pēc 17.00, jo ir stimulējoša iedarbība.


 

uztura2Gremošanas veicināšanai
THV 622  60 kapsulas


Uztura bagātinātājs gremošanas veicināšanai un normālai mikroflorai. Sastāvs bagātināts ar aļģu ekstraktu un bifido baktērijām, palīdz sagremot smagu barību un normalizēt gremošanas trakta darbību. 100% dabīgs produkts. Lieto 4 kap. dienā – 2 pēc pusdienām un 2 pēc vakariņām uzdzerot pilnu glāzi ūdens.


 

uztura3Algae Extract organisma atjaunošanai
THV 623  20 ampulas

Uztura bagātinātājs no aļģu – Laminaria un Fucus ekstraktiem un mikroelementiem, nodrošina organisma normālu darbību, atjauno enerģiju un vitalitāti, palīdz veidot slaidu siluetu izvadot no organisma toksīnus. Lietošana - 1 amp. pievieno 1L ūdens pudelei un izdzer dienas laikā. Ieteicams kurss – 1 ampulu dienā, 20 dienas pēc kārtas.

 

    
         
 

 

     

 

 


Designed by foot Created byfobx fobx.lv faceboottweet