logo  
   

 


 

 

 

 

Zāļu tējas


 


zalutejaSilueta veidošanai
THV 645  20 pac.


Tēja nodrošina organismu ar sāta sajūtu un palīdz izvadīt no organisma neuzsūkušos pārtikas produktus, kas tiek uzņemti ēdienreizē. Veicina enerģijas sadedzināšanu no uzņemtajiem pārtikas produktiem,  bagātina organismu ar minerālvielām. 100% dabīgs produkts. Lieto – paciņu aplej ar siltu ūdeni un ļauj ievilkties 3 – 4 minūtes, lieto bez saldinātājiem pēc katras ēdienreizes.zaluteja2Tūskas mazināšanai 
THV 646  20 pac.


Tēja nodrošina liekā ūdens izvadīšanu no organisma un tūskas mazinošu iedarbību, vienlaicīgi izvadot no organisma toksīnus un vielmaiņas gala produktus. Vienlaicīgi bagātina organismu ar minerālvielām. 100 % dabīgs produkts. Lieto – paciņu aplej ar siltu ūdeni un ļauj ievilkties 3 – 4 minūtes, lieto bez saldinātājiem.


 

zaluteja3Relaksācijai
THV 647  20 pac. 


Tēja stresa mazināšanai, miega veicināšanai. Lielisks līdzeklis pēc nogurdinošas darba dienas, lai vakarā rastu mieru un naktī izbaudītu saldu miegu. Vienlaicīgi bagātina organismu ar minerālvielām. 100 % dabīgs produkts. Lieto – paciņu aplej ar siltu ūdeni un ļauj ievilkties 3 – 4 minūtes, lieto bez saldinātājiem.JAUNUMS!!!

  THV648.jpg         

Antioksidantu zaļā tēja ar Goji ogām
THV 648  100g.


Unikāla tēja ar antioksidantiem no zaļās tējas un goji ogām, ar augļu garšu. Tēja pastiprina minerālu līdzsvaru pateicoties Fucus un Palmarias jūras aļģēm, ar izsmalcinātu un oriģinālu maisījums. Tēja palīdz cīnīties pret brīvajiem radikāļiem kas ir atbildīgi par ādas novecošanās. Tēja priekam un labsajūtai. Lieto - Atstāj tēju ievilkties 5 minūtes, krūzē ar verdoša ūdens.
Dzer karstu vai aukstu. 

   
 

 

     
 

 

     

 

 

 

 


Designed by foot Created byfobx fobx.lv faceboottweet